Reklama

Fotoradar w piątek. Gdzie noga z gazu?

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w piątek. Gdzie noga z gazu? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

W piątek drogowcy przystąpią do dalszego utwardzania pobocza na ul. Kutnowskiej praz naprawy nawierzchni jezdni na ul. Przeskok.

Trwa akcja „Zima”. W nocy ponownie służby miejskie starały się zapobiegać śliskości na jezdni w rejonie mostów i wiaduktów.

Ponadto przypominamy też, że trwa budowa ścieżki rowerowej i chodnika na ul. Szpitalnej.

W związku z zakończeniem remontu obiektów mostowych na drodze powiatowej Płock – Zągoty w Nowym Trzepowie z dniem 20 grudnia 2014 r. (sobota) autobusy linii 1 powrócą na stałą trasę przez przystanek Nowe Trzepowo, sady. Autobusy linii 1 nie będą już dojeżdżały do ul. Sierpeckiej i w okolice PWSZ w Nowym Trzepowie. Nowy rozkład jazdy już jest dostępny na stronie internetowej KM Płock.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w piątek 19 grudnia strażnicy ustawią się na ulicach:

- Grabówka,

- Harcerska,

- Żyzna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE