Reklama

Fotoradar w piątek. Gdzie noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w piątek. Gdzie noga z gazu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Na piątek drogowcy zaplanowali naprawy chodnika na ul. 21 Stycznia i na Kostrogaju, na ul. Urodzajnej zamierzają naprawiać drogę destruktem. Dodatkowo są dziś możliwe utrudnienia w ruchu w rejonie salonu Volkswagena na Wyszogrodzkiej. Drogowcy muszą naprawić zapadniętą jezdnię.

Trzeba uważać na ul. Kazimierza Wielkiego. Zgodnie z zapowiedziami, od dzisiaj powinna tam obowiązywać czasowa organizacja ruchu.  

Od najbliższego poniedziałku, 11 maja powinny rozpocząć się prace związane z rozbudową ul. Parowa i budową nowego kolektora kanalizacji deszczowej na odcinku między wjazdem na Sobótkę do skrzyżowania ul. Parowa, Kazimierza Wielkiego i Jasnej. Koniec prac zaplanowano na początek lipca.

Pamiętajcie o ostrożnej jeździe z powodu malowania oznakowania poziomego jezdni odbywającego się z pominięciem godzin popołudniowego szczytu komunikacyjnego, głównie w godzinach nocnych. W pierwszej kolejności pomalowane zostaną oznakowania na drogach krajowych, następnie wojewódzkich i powiatowych, ale sukcesywna realizacja uzależniona jest od pogody.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w piątek 8 maja strażnicy ustawią się na ulicach:

- Góry,

- Sierpecka,

- Harcerska.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE