Reklama

Fotoradar w piątek. Gdzie noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w piątek. Gdzie noga z gazu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem. Zamknięto już ulicę Dobrzyńską między rondem Grabskich a rondem Bronarskiego. Ponadto od piątku zaczynają się prace na ul. Kwiatka i 1 Maja.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem. Zamknięto już ulicę Dobrzyńską między rondem Grabskich a rondem Bronarskiego. Ponadto od piątku zaczynają się prace na ul. Kwiatka i 1 Maja.

Przypominamy, że od poniedziałku, 3 sierpnia jest już zamknięta dla ruchu na okres dwóch miesięcy ulica Dobrzyńska na odcinku między rondem Grabskich a rondem Bronarskiego. Zaplanowano m. in. wymianę nawierzchni, położenie nowych chodników, zbudowanie ścieżki rowerowej i zamontowanie nowego oświetlenia. Obowiązują objazdy ulicami: Kobylińskiego - Dobrzyńska - Kazimierza Wielkiego - Parowa - Szpitalna / Medyczna lub Łukasiewicza - Zglenickiego - Dobrzyńska. W toku późniejszych prac, zgodnie z zamierzeniami Ratusza, zostanie przebudowana ulica Dobrzyńska od ronda Grabskich do granicy miasta wraz z budową rond na skrzyżowaniu z ul. Traktową oraz Zglenickiego, a także budowę ul. Traktowej wraz z rondem na jej skrzyżowaniu z ul. Szpitalną.

Na piątek, 7 sierpnia zaplanowano zamknięcie na dwa miesiące ulicy Kwiatka w związku z układaniem ciepłociągu na odcinku od ul. Bielskiej do Tumskiej. Możliwy będzie tylko wjazd na podziemny parking Złotego Rogu oraz na parking pod południową pierzeją kamienic. Również w piątek, 7 sierpnia Wodociągi Płockie zamykają dwa odcinki ul. 1 Maja – między ul. Kolegialną i Sienkiewicza oraz między al. Jachowicza i Królewiecką. Tym razem chodzi o rozdział kanalizacji na sanitarną i deszczową, natomiast w ramach kolejnego etapu prac rozpocznie się przebudowa ulicy wraz wykonaniem prawo i lewoskrętów. Ponadto zmieniła się data zamknięcia ulicy Dobrzykowskiej. Przesunięto ją na 17 sierpnia.

Trwają prace związane z budową wyniesionych przejść dla pieszych i progów najazdowych na ul. Gierzyńskiego. Drogowcy będą również naprawiać drogi destruktem na Rybnej i Św. Huberta..

W związku z rozpoczętym II etapem inwestycji związanej z przebudową ul. Kazimierza Wielkiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowowiejskiego do skrzyżowania z ul. Okrzei obowiązuje w tym rejonie czasowa organizacja ruchu. W przeciągu dwóch miesięcy przewidziano do zrealizowania: frezowanie nawierzchni asfaltowej, prace rozbiórkowe, wybudowanie infrastruktury podziemnej i przebudowę ulicy wraz z budową zjazdów i chodników.

Kierowcy powinni uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w piątek 7 sierpnia strażnicy ustawią się na ulicach:

- Grabówka,

- Mickiewicza,

- Sierpecka.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE