Reklama

Fotoradar w piątek. Gdzie dziś noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w piątek. Gdzie dziś noga z gazu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie drogowcy będą prowadzili roboty drogowe.


Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, drogowcy nie będą łatać dziur, które po zimie wyskoczyły na ulicach, za to ekipy spotkamy przy Chopina i Łukasiewicza (frezowanie garbów na nawierzchni jezdni w okolicach stadionu i Orlen Areny), Raczkowiznie i przy pl. Dąbrowskiego, gdzie trzeba naprawić chodnik.

Trzeba uważać również przy powstającym na Piłsudskiego wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna, na którym znów obowiązuje ruch okrężny (rondo tymczasowe) i nie można już przejechać po drodze technicznej. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy ulicami: Kazimierza Wielkiego - Nowowiejskiego lub Mościckiego - Miodowa -Łukasiewicza


Kierowcy powinni dziś uważać na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w piątek strażnicy z fotoradarem ustawią się na ulicach:

- Szpitalna,
- Sierpecka,
- Krakówka,
- Słoneczna.

Fot. SM

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE