Reklama

Fotoradar w piątek. Gdzie dziś noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w piątek. Gdzie dziś noga z gazu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Jak już zapowiadaliśmy, w związku z kolejnym etapem prac inwestycji Wodociągów Płockich zamknięto dla ruchu odcinek Kazimierza Wielkiego od Toplowej do Nowowiejskiego i obowiązują objazdy.

Jak zwykle trzeba też uważać przy Ciechomickiej, gdzie trwają prace związane z budową kolektora, na Piłsudskiego, gdzie powstaje wiadukt wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna i w rejonie ronda Wojska Polskiego. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy ulicami: Kazimierza Wielkiego - Nowowiejskiego lub Mościckiego - Miodowa - Łukasiewicza.

Gdzie jeszcze trzeba dziś uważać? Miejski Zarząd Dróg kontynuuje prace związane z malowaniem oznakowania poziomego na drogach w granicach administracyjnych Płocka. W pierwszej kolejności będzie wykonywane oznakowanie w ścisłym centrum miasta oraz na drogach krajowych, wojewódzkich i powiatowych.Oczywiście o ile pogoda pozwoli. Aby jak najmniej przeszkadzać kierowcom, drogowcy będą malowali znaki wieczorami i nocami oraz w godzinach, w których ruch jest najmniejszy.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w piątek, strażnicy ustawią się na ulicach:

-  Grabówka,

- Żyzna, 

- Harcerska,

- Gradowskiego.

Fot. SM

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE