Reklama

Fotoradar w czwartek. Gdzie noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w czwartek. Gdzie noga z gazu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, dziś drogowcy mają w planach naprawę jezdni przy 1 Maja (wieczorem i w nocy), a także prace przy chodniku na Wyszogrodzkiej w okolicy Zdziarskiego i parkingu przy Pszczelej.

Trzeba też uważać przy Otolińskiej, gdzie obowiązuje ruch wahadłowy, przy Ciechomickiej, gdzie trwają prace związane z budową kolektora, na Piłsudskiego, gdzie powstaje wiadukt, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna i w rejonie ronda Wojska Polskiego. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy. Nie można przejechać również  na odcinku Kazimierza Wielkiego od Topolowej do Nowowiejskiego.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w czwartek strażnicy ustawią się na ulicach:

- Grabówka,

- Harcerska,

- Żyzna,

-Sierpecka.

Fot. SM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE