Reklama

Fotoradar ma wolne, pługosolarki w akcji

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar ma wolne, pługosolarki w akcji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek 19 lutego na płockich ulicach nie pojawi się fotoradar straży miejskiej. Nie będzie również służb technicznych Miejskiego Zarządu Dróg łatających dziury w jezdniach. Powinny za to kursować pługosolarki.

We wtorek 19 lutego na płockich ulicach nie pojawi się fotoradar straży miejskiej. Nie będzie również służb technicznych Miejskiego Zarządu Dróg łatających dziury w jezdniach. Powinny za to kursować pługosolarki.

Jak poinformowała rzeczniczka płockiej straży miejskiej Jolanta Głowacka, ze względu na warunki atmosferyczne fotoradar pracuje. W kolejnych dniach decyzje w tej sprawie będą podejmowane rano w zależności od pogody.

We wtorek 19 lutego nie będą prowadzone bieżące naprawy ubytków w jezdniach. Jak poinformowało biuro prasowe Ratusza, już w poniedziałek, w późnych godzinach wieczornych, na płockich ulicach pojawiły się pługosolarki, których zadaniem jest utrzymanie ciągów komunikacyjnych w takim stanie, aby nadawały się one do ruchu. Opady śniegu w naszej części Mazowsza mogą we wtorek potrwać do późnych godzin wieczornych, dlatego drogowcy apelują do kierowców o rozsądek i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Sytuację na płockich ulicach można sprawdzić przy pomocy internetowego systemu KorkoNET.
Wydział Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Płocka przekazał informację, że bezpłatne składowisko śniegu znajduje się przy ulicy Targowej. Jest one dostępne zarówno dla mieszkańców jak i wszystkich podmiotów gospodarczych funkcjonujących na terenie Płocka.

Fot. MZD Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE