Reklama

Fotografują Płock od 10 lat. Powstał urokliwy kalendarz

Opublikowano:
Autor:

Fotografują Płock od 10 lat. Powstał urokliwy kalendarz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płock fotografują od kilkunastu, niektórzy nawet od kilkudziesięciu lat. Jako grupa funkcjonują od ponad 10 i z tej okazji wydali kalendarz z ujęciami miasta i jego okolic.

Płock fotografują od kilkunastu, niektórzy nawet od kilkudziesięciu lat. Jako grupa funkcjonują od ponad 10 i z tej okazji wydali kalendarz z ujęciami miasta i jego okolic. 

Płocka Grupa Fotograficzna od 10 lat zrzesza fanów fotografii, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Nieważne, czy ma się profesjonalny sprzęt, a fotografia to przy tym zawód, czy też jest się laikiem, który od czasu do czasu lubi pstryknąć kilka ujęć. W PGF wszyscy są mile widziani. Co jakiś czas organizowane są fotospacery-być może niektórzy zauważyli wesołą grupę spacerującą po mieście z aparatami fotograficznymi. 

Właśnie podczas takich spacerów, ale nie tylko, powstały zdjęcia, które umieszczono w kalendarzu wydanym z okazji 10-lecia istnienia. Znajdują się w nim ujęcia najpiękniejszych zakątków Płocka i okolic, ukazanych dniem i nocą, o każdej porze roku. Znajdziemy w nim m.in. efektownie podświetloną katedrę, która jest wizytówką miasta, ale też mosty czy kamienice. 

Członków PGF-u można było spotkać też chociażby przy okazji finału 27. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie przygotowali swoje stoisko. To właśnie tam zlicytowano kilka pierwszych kalendarzy, a jest ich tylko 100. Jeśli chcecie, aby w waszym domu lub biurze zawisł kalendarz, którego duszą jest Płock, wystarczy skontaktować się z Płocką Grupą Fotograficzną. 

Kalendarz powstał dzięki wsparciu Muzeum Mazowieckiego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE