Reklama

Finansowanie dla firm – czas to pieniądz

Opublikowano:
Autor:

Finansowanie dla firm – czas to pieniądz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zatory płatnicze to zmora przedsiębiorców w szczególności stawiających pierwsze kroki na rynku. Nieuregulowane płatności na czas hamują rozwój firmy i stwarzają opóźnienia w spłacie zobowiązań, przez co zwiększa się spirala nieterminowych płatności. Jak wynika z raportów firm windykacyjnych często upadłość w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw jest wynikiem braku płynności finansowej wynikającej z nieterminowych płatności kontrahentów.

Zatory płatnicze to zmora przedsiębiorców w szczególności stawiających pierwsze kroki na rynku. Nieuregulowane płatności na czas hamują rozwój firmy i stwarzają opóźnienia w spłacie zobowiązań, przez co zwiększa się spirala nieterminowych płatności. Jak wynika z raportów firm windykacyjnych często upadłość w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw jest wynikiem braku płynności finansowej wynikającej z nieterminowych płatności kontrahentów.

Zamknięcie działającej firmy tylko ze względu na nieterminowe płatności jest najbardziej czarnym scenariuszem. Należy jednak podkreślić, że w każdym wypadku dla rozwoju firmy potrzebne są środki finansowe, które poprzez opóźnienia w płatnościach są potężną barykadą dla dalszego rozwoju. Dodatkowy zastrzyk gotówki jest potrzebny dla wdrożenia projektu bądź przedpłaty dla realizacji intratnego kontraktu . W tym momencie wskazane jest extra finansowanie. W przypadku gdy historia kredytowa przedsiębiorstwa jest daleka od ideału z pomocą mogą przyjść pożyczki online dla firm, z minimum formalności, na stronie ekassa.pl jest spory wybór opcji finansowania, który może być właśnie idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Zaletą pożyczek online jest szybka decyzja kredytowa. Takie pożyczki zwolnione są ze żmudnych analiz stanu finansów Twojej firmy. Oferty są przygotowane dla przedsiębiorstw posiadających zaległości w spłacie zobowiązań, a także wpisanych do baz dłużników. Zła historia kredytowa praktycznie wyklucza możliwość zawarcia umowy kredytu w banku. Bank również wnikliwie przyjrzy się rezultatom finansowym, będzie wymagać przygotowania sporego pakietu dokumentów min.: bilansu, rachunku zysków i strat, zestawienia obrotów i sald – co pochłonie dodatkowy czas i pieniądze. W przypadku słabych rezultatów finansowych trudno będzie uzyskać kredyt – i po przejściu całego procesu może okazać się, że niestety nie otrzymamy wsparcia finansowego, a jak wiemy w biznesie czas to pieniądz. Dlatego też ogromną zaletą pożyczek online, z minimum formalności jest czas realizacji wniosku, szybki, sprawny i tani proces oraz otrzymanie decyzji w 15 minut. Takie pożyczki mają wyższe koszty prowizji niż bankowe ale dzięki zminimalizowaniu formalności oszczędzamy na procesie związanym z przygotowaniem dokumentów. I jeżeli otrzymamy pieniądze szybko zdążymy z realizacją ważnego projektu.

Jak wygląda proces uzyskania pożyczki online?

Do uruchomienia pożyczki online w pierwszej kolejności należy wybrać interesującą nas opcje finansowania, należy zapoznać się wymogami pożyczkodawcy czy sprawdza bazy dłużników bądź wymaga przedłożenia informacji co do rezultatów finansowych by upewnić się czy spełniamy podstawowe wymogi. Następnie zapoznać się z ofertę, kosztami pożyczki i przeliczyć czy nasza firma poradzi sobie ze spłatą zobowiązań. Po złożeniu wniosku przez Internet, pozostaje poczekać na decyzję, która może być niemal natychmiastowa. Ważne by wniosek był wypełniony rzetelnie i zgodnie z prawdą, wszelkie nieścisłości przedłużą jedynie cały proces. Co jest istotne wszystko można zrobić przed ekranem własnego komputera bez konieczności wychodzenia z biura. Jak widać to proste i szybkie, a w prowadzeniu działalności gospodarczej ważna jest każda minuta, która może generować dodatkowe zyski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE