Reklama

Filmy płocczan można już zobaczyć w internecie

Opublikowano:
Autor:

Filmy płocczan można już zobaczyć w internecie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zużyli niemal 10 kg plasteliny i 100 jednorazowych rękawiczek, efekty zaprezentowali w kinie w sobotę. A teraz każdy może zobaczyć w internecie, że warto było poświęcić trochę czasu.

W trakcie prac zużyli niemal 10 kg plasteliny i 100 jednorazowych rękawiczek, efekty zaprezentowali w kinie w sobotę. A teraz każdy może zobaczyć w internecie, że warto było poświęcić trochę czasu.

Na początku było o historii i technikach animacji, później zajęli się własnym projektem. W sobotę w Kinie za Rogiem można było zobaczyć efekty pracy młodych ludzi, którzy w ferie postanowili uczestniczyć w warsztatach animacji twórczej WATA. Powstawanie prac z plasteliny nadzorowała Monika Kuczyniecka. Wykonano trzy plany 2D i jeden wspólny 3D. Ostrzegamy, że na widok pączków albo parówek wylegujących się pod pierzynką z jajka sadzonego można zgłodnieć.  Sami zobaczcie:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=E1qeEzJXnUM[/YT]

Drugi film to w zasadzie połączenie kilku krótszych filmów przygotowanych przez 14 osób w wieku od 12 do 16 lat pod opieką Joanny Jasińskiej-Koronkiewicz. Zatytułowali go "Lato i inne przypadki". Zapraszamy do obejrzenia:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=rn3w_vxrsL8[/YT]

[YT]14333[/YT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE