Reklama

Festiwalowicze niezadowoleni. Organizatorzy Summer Fall Festival zmieniają decyzję

Opublikowano:
Autor:

Festiwalowicze niezadowoleni. Organizatorzy Summer Fall Festival zmieniają decyzję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Wy tak na serio? Fatalne rozwiązanie. Kiepsko. Ja chyba podziękuję" - takie komentarze pojawiły się wczoraj na stronie organizatorów tegorocznego Summer Fall Festival na Facebooku. Wszystko z powodu zapowiedzi, że jeśli już raz ktoś wejdzie się na teren festiwalu, chcąc posłuchać wykonawców, lepiej niech nie wychodzi poza teren imprezy. Bilet nie uprawnia do powrotu.

"Wy tak na serio? Fatalne rozwiązanie. Kiepsko. Ja chyba podziękuję" - takie komentarze pojawiły się wczoraj na stronie organizatorów tegorocznego Summer Fall Festival na Facebooku. Wszystko z powodu zapowiedzi, że jeśli już raz ktoś wejdzie się na teren festiwalu, chcąc posłuchać wykonawców, lepiej niech nie wychodzi poza teren imprezy. Bilet nie uprawnia do powrotu.

Dziś już informacja o jednorazowym wejściu na teren wydarzenia nie jest dostępna na Facebooku. Została wycofana pod wpływem sporej ilości negatywnych komentarzy o tym, że to "kpina" i "absurd", łącznie z pytaniami, gdzie można zwrócić bilet. Tym bardziej, że wiele osób podkreśla swoją tęsknotę za festiwalem organizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Przypomnijmy również, że w zeszłym roku rockowego pożegnania lata zabrakło. Nie obowiązywały żadne bilety czy wejściówki. W tym roku zasady się zmieniły. Festiwal pod taką samą nazwą powraca, jednak już jako impreza biletowana i organizowana przez zewnętrzną agencję Go Ahead. Wczoraj przekazano garść informacji organizacyjnych, które nieszczególnie spodobały się festiwalowiczom. Zwłaszcza ten punkt regulaminu dotyczący jednorazowego wejścia.

[ZT]15022[/ZT]

- Macie jeszcze dwa dni, ogarnijcie te opaski, bo masa ludzi zrezygnuje, tym sposobem będziecie zwyczajnie w plecy. Głupie winylowe opaski nie kosztują majątku, a ile wam to złych opinii oszczędzi - doradzano organizatorom. Ci najwyraźniej wsłuchali się w krytyczne opinie i zmienili decyzję. Bilety mają zostać wymieniane przy wejściu na opaski. Opaski umożliwią wielokrotne wchodzenie na teren festiwalu. Organizatorzy podają również listę przedmiotów zabronionych:

- broń lub inne niebezpieczne przedmioty, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne, materiały pożarowo niebezpieczne;

- alkohol i inne napoje (dopuszczalne jest jedynie wniesienie wody w oryginalnie zamkniętej butelce 0,5 l);
- jedzenie;
- środki odurzające lub substancje psychotropowe;
- paralizatory, noże, petardy, lasery;
- parasole (można wnosić składane parasolki),
- wszelkie opakowania szklane, metalowe oraz plastikowe oraz wszelkie przedmioty o ostrym zakończeniu;
plecaki, torby, walizki większe niż 30 cm x 20cm x 15 cm. -Większe przedmioty można zostawić w depozycie – płatnym 20 zł
- sprzęt fotograficzny z wymienną optyką, kamery GoPro, selfiesticki.

Organizatorzy wyjaśniają też, że ze względów logistycznych nie będzie w tym roku pola namiotowego, ale rozważą taką możliwość przy kolejnych edycjach festiwalu. 

Przypominamy rozpiskę czasową:
15:00 – otwarcie bram
15.30 – 16.10 – COCHISE
16.40 – 17.30 – MARKY RAMONE
17.50 – 18.40 – DEZERTER
19.00 – 19.50 – NOCNY KOCHANEK
20.10 – 21.10 – FARBEN LEHRE
21.30 – 22.20 – Krzysztof Zalewski
22.40 – 23.40 – ILLUSION
00.10 – 01.10 – DOG EAT DOG

[ZT]13253[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE