Reklama

Festiwal hip-hop: bawiło się 3,6 tys. osób

Opublikowano:
Autor:

Festiwal hip-hop: bawiło się 3,6 tys. osób - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy hiphopowego festiwalu, który odbył się w płocku miniony weekend, zwracają uwagę, że na płockiej plaży bawiło się dużo, dużo więcej osób niż wynika to z policyjnych danych.

Organizatorzy hiphopowego festiwalu, który odbył się w płocku miniony weekend, zwracają uwagę, że na płockiej plaży bawiło się dużo, dużo więcej osób niż wynika to z policyjnych danych.

We wczorajszym artykule na temat pierwszej edycji nowego, choć nawiązującego do podobnej imprezy sprzed lat, festiwalu hiphopowego, czyli Polish Hip Hop Festival podaliśmy , że według szacunkowych policyjnych danych, pierwszego dnia imprezy na płockiej plaży pojawiło się około 2,5 tysiąca osób, a drugiego - 1,5 tysiąca.

Tymczasem - jak zwraca uwagę jeden ze współorganizatorów festiwalu, Marcin Siwek, pierwsza edycja przyciągnęła na plażę znacznie więcej osób niż liczby ujęte w szacunkach policji. Według rachunków organizatorów opierających się na liczbie sprzedanych biletów, pierwszego dnia na plaży bawiły się ponad 3 tys., a drugiego dnia ta liczba skoczyła do 3,6 tysiąca osób, w dodatku nie licząc darmowych zaproszeń i wejściówek dla VIP-ów. Organizatorzy podkreślają, że jak na pierwszy raz, to bardzo dobry wynik, a dodając do tego krótki czas przygotowania imprezy, można mówić o dużym sukcesie imprezy. - Polish Hip-Hop Festival nie ma ambicji ścigać się na liczbę uczestników z takimi imprezami jak Reggaelnd czy Audioriver. Zdajemy sobie sprawę, że budowanie marki i renomy, na którą przez lata zapracowały sobie płockie festiwale wymaga wiele wysiłku i wytrwałości, które włożymy w organizację kolejnych edycji Polish Hip-Hop Festival - zapewniają organizatorzy.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Czytaj też: Festiwal hip-hop. Jak wypadł? [FOTO]

Więcej zdjęć zobacz w naszej galerii:

Prezydent wystąpił na Polish Hip-hop Festival

Solar/Białas i początek płockiej bitwy 

Polish Hip-Hop Festival - dzień 2.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE