Reklama

Ferie w Orlen Arenie. Ruszyły już zapisy

Opublikowano:
Autor:

Ferie w Orlen Arenie. Ruszyły już zapisy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już za chwilę wszystkie dzieci z województwa mazowieckiego rzucą zeszyty i podręczniki w kąt i odpoczną od szkolnego dzwonka wzywającego na kolejnego lekcje. Zamiast tego mogą spędzić zimowe ferie na doglądaniu zwierząt w zoo, na warsztatach twórczych i poznać piłkarzy ręcznych z Wisły Płock. Ale najpierw trzeba się zapisać.

Już za chwilę wszystkie dzieci z województwa mazowieckiego rzucą zeszyty i podręczniki w kąt i odpoczną od szkolnego dzwonka wzywającego na kolejnego lekcje. Zamiast tego mogą spędzić zimowe ferie na doglądaniu zwierząt w zoo, na warsztatach twórczych i poznać piłkarzy ręcznych z Wisły Płock. Ale najpierw trzeba się zapisać.

Ferie zimowe w 2015 roku zaczynają się 19 stycznia i potrwają do 1 lutego, dlatego Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna postanowiła zadbać o trochę radości na twarzach najmłodszych dzieci w trakcie tej kilkudniowej szkolnej laby. W tym celu poszukuje 30 chętnych w wieku od 7 do 10 lat do wspólnej integracji w Orlen Arenie, z czego mogą skorzystać także rodzice poszukujący jakiegoś urozmaicenia dla swojej pociechy, jeśli akurat niespecjalnie liczą choćby na kilka dni urlopu.

Od poniedziałku, 26 do piątku, 30 stycznia zaplanowano cykl zajęć, podczas których najmłodsi płocczanie spróbują swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, począwszy od judo, capoeirę, po piłkę ręczną. Przy okazji poznają także piłkarzy z Sekcji Piłki Ręcznej Wisły Płock i Lwa Honorka. Część zajęć odbędzie się w ogrodzie zoologicznym, gdzie opiekunowie zwierząt opowiedzą, o które z ich podopiecznych trzeba najbardziej zadbać podczas zimowej pory. Także Maria Kopczyńska, specjalizująca się w twórczości ludowej, poprowadzi warsztaty polegające na tworzeniu maskotek. Wystarczy trochę styropianu, drewnianych elementów i tekstyliów. Na dokładkę wszystkich czeka mała wycieczka do Happy Parku w Stróżewku.

Odpowiednią opiekę nad dziećmi zapewni kadra skompletowana przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną, ponadto na miejscu będą obecni instruktorzy z Orlen Areny. Pomyślano również o posiłku dla dzieci w postaci drugiego śniadania. Koszt takich ferii to 100 zł. Zapisy już są przyjmowane w biurze PLOT w Domu Darmstadt na Starym Rynku, do którego trzeba dostarczyć prawidłowo wypełnioną kartę kwalifikacyjną (dostępna na miejscu lub na ) oraz podpisane oświadczenie. Jednak uwaga, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu: 24 364 99 90.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE