Reklama

Fantasy Park znika. Co tam teraz będzie?

Opublikowano:
Autor:

Fantasy Park znika. Co tam teraz będzie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka dni temu Płock obiegła informacja, że Centrum Rozrywki Fantasy Park postanowiło zamknąć swój płocki oddział. Jak udało nam się dowiedzieć, działalność funkcjonującego tam klubu zostanie wznowiona za kilka tygodni, ale już pod innym szyldem.

Kilka dni temu Płock obiegła informacja, że Centrum Rozrywki Fantasy Park postanowiło zamknąć swój płocki oddział. Jak udało nam się dowiedzieć, działalność funkcjonującego tam klubu zostanie wznowiona za kilka tygodni, ale już pod innym szyldem.

„Szanowni Klienci, z przykrością informujemy, że Fantasy Park oddział Płock z dniem 24 lutego 2013 roku zakończył swoją działalność. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas” – lapidarna informacja tej treści mocno zaskoczyła płocczan, którzy byli stałymi gośćmi toru bowlingowego czy klubu nocnego.

Jak się nam udało nieoficjalnie dowiedzieć, zamknięcie Fantasy Parku w galerii Mazovia nie jest równoznaczne z zupełnym wykreśleniem tego miejsca z mapy płockiej rozrywki. Przejęciem klubu jest zainteresowany operator związany z branżą gastronomiczną, który zapowiada, że już za kilka tygodni działalność zostanie wznowiona.

Gdy dawny Fantasy Park zostanie ponownie otwarty, osią działalności pozostanie klub nocny. Nowy operator zapowiada, że dotychczasowy profil zostanie poszerzony jedynie o małą gastronomię. Kiedy nowy-stary klub będzie rozpoczynał swoją działalność, na pewno poinformujemy o tym wszystkich zainteresowanych.

Oficjalne otwarcie Fantasy Park Płock na ostatnim piętrze Mazovii odbyło się 16 grudnia 2011 roku. Zajął on blisko tysiąc metrów kwadratowych, do dyspozycji klientów było 250 miejsc siedzących. Można tam było zagrać w kręgle lub bilard, skorzystać z gier video i symulatorów bądź automatów do gier i zabawić się w nocnym klubie.


Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE