Reklama

Ewakuacja kilku szkół w Płocku. Jest kolejny alarm bombowy

Opublikowano:
Autor:

Ewakuacja kilku szkół w Płocku. Jest kolejny alarm bombowy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ewakuowano uczniów kilku szkół na terenie Płocka. Do placówek oświatowych wpłynęła informacja o podłożonym ładunku wybuchowym. To już kolejny alarm bombowy w ciągu ostatnich dni.

Ewakuowano uczniów kilku szkół na terenie Płocka. Do placówek oświatowych wpłynęła informacja o podłożonym ładunku wybuchowym. To już kolejny alarm bombowy w ciągu ostatnich dni.

Tym razem wiadomość o bombie przesłano m.in. do Zespołu Szkół nr 5 przy ul. Kutrzeby i Liceum Ogólnokształcącgo im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku.

- Informacja na temat możliwego ładunku wybuchowego wpłynęła w piątek, 2 października, około godziny 12.30 - podaje mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. - Choć najpewniej to kolejny fałszywy alarm, policja weryfikuje każde takie zgłoszenie - mówiła w rozmowie z nami.

W szkołach, profilaktycznie, zarządzono ewakuację. 

- Uczniowie z Zespołu Szkół nr 5 zostali wyprowadzeni ze szkoły - relacjonuje Jolanta Głowacka, rzecznik prasowy płockiej straży miejskiej. - Ewakuowano ich na teren kościoła w związku z informacją o bombie - dodała.

Przypomnijmy, alarmy o bombie biologicznej wysyłane są drogą mailową do różnych placówek na terenie Polski - w tym Płocka i powiatu płockiego - od początku tygodnia. W związku z możliwym zagrożeniem ewakuowane są zarówno szkoły podstawowe i średnie, jak  i przedszkola.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE