Reklama

Ewakuacja galerii Mazovia. Wiele osób stało na zewnątrz

Opublikowano:
Autor:

Ewakuacja galerii Mazovia. Wiele osób stało na zewnątrz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdy czujki wyczuły dym na pierwszym piętrze, w całej galerii rozległ się alarm - tak wyglądała próbna ewakuacja galerii na Podolszycach.

Gdy czujki wyczuły dym na pierwszym piętrze, w całej galerii rozległ się alarm - tak wyglądała próbna ewakuacja galerii na Podolszycach.

Jak relacjonuje nasz czytelnik, najpierw na piętrze przy restauracjach rozpuszczono sztuczny dym, na który zareagowały czujki i uruchomił się alarm. Ochrona pełniąca zmianę w piątek rano przystąpiła  do ewakuacji klientów i najemców z budynku. Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie i po kilku minutach wszyscy byli już na zewnątrz, na trawniku od strony Armii Krajowej. Ok. 9.20, mniej więcej po 40 minutach akcji, ewakuacja została odwołana, a ochrona skierowała wszystkich do głównego wejścia. Najpierw weszli najemcy, a następnie klienci.

Niedawno podobne ćwiczenia przeprowadzono w Mazowieckim Ośrodku Medycyny Pracy i delegaturze Urzędu Marszałkowskiego. Jak mówił nam wówczas rzecznik straży pożarnej, do tego typu testów zobowiązane są urzędy, szkoły, przedszkola i inne budynku użyteczności publicznej.

[ZT]13557[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE