Reklama

Ewakuacja bloku i szkoły. Znaleziono materiały wybuchowe [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Ewakuacja bloku i szkoły. Znaleziono materiały wybuchowe [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od rana zamknięta jest ulica Kossobudzkiego, ewakuowano mieszkańców bloku przy Kossobudzkiego 9 i dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 17 oraz Szkoły Podstawowej nr 3. Jak podaje RMF FM, w jednym z mieszkań znaleziono materiały wybuchowe.

Od rana zamknięta jest ulica Kossobudzkiego, ewakuowano mieszkańców bloku przy Kossobudzkiego 9 i dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 17 oraz Szkoły Podstawowej nr 3. Jak podaje RMF FM, w jednym z mieszkań znaleziono materiały wybuchowe. 

Jak podała płocka policja, ulica Kossobudzkiego będzie całkowicie zamknięta do czasu zakończenia czynności. Dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 3 poinformowała rodziców o przeniesieniu zajęć z trzech pierwszych godzin lekcyjnych z budynku A do budynku C (przy ul. Królowej Jadwigi). 

Jak podaje RMF FM, ewakuację zarządzono ze względu na znalezienie materiałów wybuchowych i w mieszkaniu na 10. piętrze. Trwa ich zabezpieczanie i przenoszenie. 

Według informacji radia, jeszcze przed rozpoczęciem akcji zatrzymano mężczyznę, lokatora mieszkania. 

Aktualizacja 9:05:

- Ewakuowano ponad 160 osób, ewakuacja nadal trwa - powiedziała mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Część ewakuowanych czeka na zakończenie akcji w specjalnie podstawionych autobusach. Inni udali się do pracy lub rodziny. 

Aktualizacja - godz. 10.19:

Policja poinformowała o zakończeniu ewakuacji. Łącznie ewakuowano 180 osób. Swoje działania rozpoczęli pirotechnicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE