Reklama

Ewa Bugała rezygnuje z pracy w Orlenie przez falę hejtu!

Opublikowano:
Autor:

Ewa Bugała rezygnuje z pracy w Orlenie przez falę hejtu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wkrótce po objęciu stanowiska przez nowego prezesa Orlenu funkcję dyrektorki biura komunikacji korporacyjnej oraz rzeczniczki prasowej objęła 29-letnia Ewa Bugała, wcześniej związana z mediami publicznymi. Teraz rezygnuje, bo spotkała ją fala ataków i bezprecedensowego hejtu.

Wkrótce po objęciu stanowiska przez nowego prezesa Orlenu funkcję dyrektorki biura komunikacji korporacyjnej oraz rzeczniczki prasowej objęła 29-letnia Ewa Bugała, wcześniej związana z mediami publicznymi. Teraz rezygnuje, bo spotkała ją fala ataków i bezprecedensowego hejtu.

W zeszły poniedziałek doszło do zmiany na stanowisku prezesa PKN Orlen. Wojciecha Jasińskiego zastąpił Daniel Obajtek. Po objęciu stanowiska, nowy prezes wprowadził zmiany na stanowiskach kilku dyrektorów w koncernie. Między innymi objęły one biuro prasowe, którym zarządzać miała 29-letnia Ewa Bugała.

Dzisiaj, o godzinie 20, świeżo upieczona dyrektor napisała na Twitterze, że rezygnuje z funkcji, ponieważ spotkała ją bezprecedensowa fala krytyki.

- Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków - argumentuje na Twitterze Ewa Bugała. - Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw.

Sytuacja, jak podkreśla na profilu, narastała. Najpierw próbowała sprawę załagodzić, podkreślając, że jej praca najlepiej pokaże, na co ją stać i jakie ma kompetencje. Następnie napisała kolejny wpis, w którym stwierdziła, że oszczerstwa kierowane pod jej adresem spotkają się z odpowiedzią prawników i  nie może być obojętna na pojawiające się groźby. Na koniec podjęła decyzję o odejściu.

Ewa Bugała pracowała jako dziennikarka Telewizji Polskiej od 2012 do 2018 roku. Ostatnio pełniła funkcję kierownika redakcji serwisów informacyjnych TVP Info, szefowej i prowadzącej autorski program „Nie da się ukryć”, a także reporterki głównego wydania „Wiadomości”. Swoją karierę zawodową zaczynała w 2010 roku. Najpierw od stażu w dziale PR firmy szkoleniowo-doradczej. Odbyła także staż w redakcji TVN24 i „Faktów TVN”. Od 2011 do 2012 roku pracowała jako redaktor w Agencji TVN. Ukończyła kierunek socjologia, o specjalizacji komunikacja w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.       

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE