Reklama

Ekologia na fotografiach i ubraniach

Opublikowano:
Autor:

Ekologia na fotografiach i ubraniach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas wernisażu wystawy fotografii „Jotki” czyli Joanny Kiczki „EKO-Uwięzieni” w Novym Kinie Przedwiośnie można było podziwiać również pokaz mody inspirowanej ekologią

Podczas wernisażu wystawy fotografii „Jotki” czyli Joanny Kiczki „EKO-Uwięzieni” w Novym Kinie Przedwiośnie można było podziwiać również pokaz mody inspirowanej ekologią.

Joanna Kiczka to młoda fotografka mogąca się pochwalić niemałym dorobkiem. Jest laureatką pięciu ogólnopolskich konkursów i autorką kilku wystaw. Ekspozycja „EKO-uwięzieni” swoją premierę miała kilka miesięcy temu w warszawskiej Galerii Schody. Teraz zawitała również do Płocka.

– Jak mówi Jotka, Celem projektu "EKO-uwięzieni" jest ukazanie problemu ekologii w Polsce, nadużywania jej w celach marketingowych i braku konkretnych działań na rzecz środowiska – mówi Jotka. – Mój projekt pokazuje, że mimo, iż bardzo staramy się być „eko”, to jesteśmy „EKO-uwięzieni”, czyli uwięzieni w myśleniu o tym, że jesteśmy ekologiczni.

Wernisaż został uświetniony przez pokaz mody inspirowanej ekologią. Modelki Agencji Tom-Press prezentowały na nim stroje zdolnych polskich projektantek Żanety Głowackiej, Kariny Mińskowskiej-Pad, Joanny Verlińskiej oraz Natalii Michałowskiej z OCE Eco Streetwear.

Na wernisażu pojawiło się wielu fotoamatorów, miłośników mody i ekologicznego trybu życia. Wystawę „EKO-uwięzieni w Novym Kinie Przedwiośnie będzie można oglądać do 5 maja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE