Reklama

Ekipa TVP ponownie w Płocku. Materiał pokazano w Teleexpresie

Opublikowano:
Autor:

Ekipa TVP ponownie w Płocku. Materiał pokazano w Teleexpresie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie chodziło o akcję „Weekend za pół ceny” ani o kolejny Półmaraton Dwóch Mostów. Powód wizyty reporterów wraz z kamerzystami był zupełnie inny, skryty w ponad 220 zbiornikach.

Nie chodziło o akcję „Weekend za pół ceny” ani o kolejny Półmaraton Dwóch Mostów. Powód wizyty reporterów wraz z kamerzystami był zupełnie inny, skryty w ponad 220 zbiornikach.

W sobotnim Teleexpresie, w krótkim materiale, pokazano „rybi czar par”. W Płocku o tytuł najpiękniejszego duetu walczyły gupiki.

Oczywiście chodzi o coroczne Mistrzostwa Europy Gupika w płockim zoo organizowane przez Klub Poecilia Reticulata. Kandydatów do tytułu umieszczono w ponad 220 specjalnie przygotowanych zbiornikach, później zostało już wyłonienie przez jury tych najpiękniejszych. A jak tłumaczył w programie jeden z hodowców, to walory „panów” były brane pod uwagę, odpowiedni kształt i kolor górnej płetwy u samców i czy zachodzi w idealnej proporcji na ogon. - Panie gupiki mogły machnąć płetwą na swoje mankamenty – dopowiedziano na koniec.  

Fot. Kadry z sobotniego Teleexpressu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE