Reklama

Dziury na Armii Krajowej. Przeoczyli je?!

Opublikowano:
Autor:

Dziury na Armii Krajowej. Przeoczyli je?! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pyta zirytowany czytelnik, który mało kół nie stracił na koszmarnych dziurach na głównej ulicy Podolszyc Północ i Zielonego Jaru.

Pyta zirytowany czytelnik, który mało kół nie stracił na koszmarnych dziurach na głównej ulicy Podolszyc Północ i Zielonego Jaru.

- Pisaliście kilka dni temu, że Miejski Zarząd Dróg tego dnia naprawi ubytki w jezdni Armii Krajowej - pisze nasz czytelnik. - Więc ja się pytam czy ktoś tam ma problemy ze wzrokiem, że nie zauważył dziur głębokich na kilkadziesiąt centymetrów, na których można zniszczyć auto?! Jak można było przeoczyć takie ogromne dziury? - denerwuje się płocczanin.

Faktycznie - w piątek za MZD podawaliśmy, że drogowcy będą tego dnia naprawiać dziury w Armii Krajowej...

- To nie przeoczenie - zapewnia Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza. - Po prostu ulica jest w tak złym stanie technicznym, że nie udało się w ciągu jednego dnia naprawić wszystkich ubytków. Na dziś zaplanowano kontynuację tych prac.

Jak już pisaliśmy według dzisiejszego harmonogramu, jedna z dwóch ekip drogowców łatających dziś dziury na ulicach miasta ma w pierwszej kolejności wrócić na Armii Krajowej. Przypominamy też, że o ubytkach w jezdni można informować drogowców pod numerem interwencyjnym 243640120.

Ulica na gwałt potrzebuje remontu, wielokrotnie apelowali o to tak mieszkańcy, jak i radni, m.in. Wojciech Hetkowski. Obiecywano, że po przebudowywanej w ub. roku Jana Pawła II, przyjdzie czas na Armii Krajowej. Jak już pisaliśmy, wprawdzie w zestawieniach dotyczących inwestycji, na które zarezerwowano środki w budżecie, próżno szukać 6 mln zł na remont ulicy, ale część prac ma zostać wykonana w tym roku. Zakres prac będzie zależał od tego, czy uda się - zgodnie z obietnicą wojewody Jacka Kozłowskiego - uzyskać środki na remont z budżetu państwa.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE