Reklama

Dziurawe chodniki w centrum pomału odchodzą do przeszłości

Opublikowano:
Autor:

Dziurawe chodniki w centrum pomału odchodzą do przeszłości - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Zarząd Dróg zakończył wymianę części dziurawych płyt chodnikowych na Sienkiewicza, a to również oznacza, o czym przypominamy szczególnie kierowcom, przywrócone opłaty za parkowanie w ramach strefy płatnego parkowania na tym fragmencie ulicy

Miejski Zarząd Dróg zakończył wymianę części dziurawych płyt chodnikowych na Sienkiewicza, a to również oznacza, o czym przypominamy szczególnie kierowcom, przywrócone opłaty za parkowanie w ramach strefy płatnego parkowania na tym fragmencie ulicy.

Remont chodników nie objął całej ul. Sienkiewicza, dotyczył fragmentu od ul. 1 Maja do Tumskiej. Nowe płyty granitowe pojawiły się już po obu stronach tej części ulicy, z kolei opaski i zjazdy wykonano z kostki bazaltowej. Prace powierzono firmie Zielony Ogród Sp. z o. o. ze Słupna. Wymiana na nową nawierzchnię kosztowała nie tak mało, 472 tys. zł.

Kierowcy muszą pamiętać o wniesieniu opłaty za dłuższe parkowanie niż 30 minut w czasie godzin funkcjonowania strefy płatnego parkowania .

Mamy też dobrą wiadomość. W planach remontowych na przyszły rok umieszczono także wymianę chodników na odcinku od ul. 1 Maja do ul. Misjonarskiej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE