Reklama

Dziś ostatni dzień głosowania. Czas do 18

Opublikowano:
Autor:

Dziś ostatni dzień głosowania. Czas do 18 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś ostatni dzień głosowania na projekty w trzeciej edycji budżetu obywatelskiego. Na razie jeśli chodzi o frekwencję, szału nie ma - zagłosowało jedynie trochę ponad 2 tys. osób.

Dziś ostatni dzień głosowania na projekty w trzeciej edycji budżetu obywatelskiego. Na razie jeśli chodzi o frekwencję, szału nie ma - zagłosowało jedynie trochę ponad 2 tys. osób.

Tym, którzy nie wybrali jeszcze projektów w ramach budżetu obywatelskiego, a zamierzają to zrobić, przypominamy - do końca głosowania zostało zaledwie kilka godzin. Dziś, w piątek, projekty ogólnomiejskie i osiedlowe wybieramy na ostatnim na liście płockich osiedli, czyli Zielonym Jarze. Od rana do 18.00 urzędnicy czekają na nas w siedzibie rady tego osiedla przy Armii Krajowej 8/1.

Na razie frekwencja wypada bardzo słabiutko - do urn po karty do głosowania pofatygowało się zaledwie 2 tys.30 płocczan (stan na godzinę 11.15). W porównaniu do poprzednich edycji, to wynik delikatnie mówiąc - marny (w pierwszej zagłosowało ponad 7 tys. osób, w drugiej aż 44 tys., z których ponad 30 tys. głosów okazało się  ważnych).

Czytaj też:

Zobacz, co masz do wyboru:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE