Reklama

Dziś niebo nad Płockiem wypełnią niebieskie balony

Opublikowano:
Autor:

Dziś niebo nad Płockiem wypełnią niebieskie balony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę, w Radotkach w gminie Brudzeń Duży, odbędzie się III Bieg Charytatywny „Razem dla Autyzmu”. Natomiast dziś w Galerii Mazovia będzie można uzyskać informacje, jak radzić sobie z problemami związanymi z autyzmem. W niebo zostaną wypuszczone niebieskie balony.

W niedzielę, w Radotkach w gminie Brudzeń Duży, odbędzie się III Bieg Charytatywny „Razem dla Autyzmu”. Natomiast dziś w Galerii Mazovia będzie można uzyskać informacje, jak radzić sobie z problemami związanymi z autyzmem. W niebo zostaną wypuszczone niebieskie balony.

Galeria Mazovia współorganizuje wraz z Klubem Rodziców Dzieci z Autyzmem punkt konsultacyjny dla zainteresowanych uzyskaniem informacji dotyczących zaburzeń autystycznych.

Nie pierwszy raz Galeria Mazovia wspiera charytatywne działania skierowane do szerokiego grona odbiorców. Tym razem solidaryzuje się z osobami, które chcą zamanifestować, że choroba oraz inność nie stoją na przeszkodzie w nawiązywaniu relacji międzyludzkich. 

W niedzielę natomiast odbędzie się III Bieg Charytatywny „Razem dla Autyzmu”, którym może wziąć udział każdy. Osoby pełnoletnie przebiegną trasę 5 km, a dla dzieci przewidziany jest 100-metrowy bieg krasnala. Inicjatywa ma wymiar ogólnospołeczny i integrujący, a jej zwieńczeniem będzie wypuszczenie niebieskich balonów do nieba – kolor niebieski symbolizuje jedność z osobami dotkniętymi zaburzeniami autystycznymi. 

[ZT]18631[/ZT]

Galeria Mazovia, poszerzając współpracę z Klubem Rodziców Dzieci z Autyzmem i zwracając uwagę na ważny aspekt pogłębiania wiedzy i świadomości na temat autyzmu, współorganizuje specjalny punkt konsultacyjny. Dziś w godz. 17-19.30 na poziomie I (obok strefy gastronomicznej) będzie można skorzystać z informacji i porad osób należących do Klubu. 

O godz. 18.00 przed wejściem głównym odbędzie się wspólne wypuszczenie niebieskich balonów do nieba. Każdy kto chce uczestniczyć w tym symbolicznym geście jest mile widziany.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE