Reklama

Dziś marsz i manifestacja. Trwają policyjne przygotowania [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Dziś marsz i manifestacja. Trwają policyjne przygotowania [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś o godz. 13.00 rozpocznie się w pobliżu budynku Antypodkowy manifestacja w obronie tradycyjnych wartości, z kolei o godz. 14.00 zaplanowano rozpoczęcie I Płockiego Marszu Równości. Dodatkowo do płockiego Ratusza wpłynęły ostatnio zgłoszenia kilku innych zgromadzeń mniej więcej w tych samych godzinach, co oba wspomniane wydarzenia. Policja od rana przygotowuje się, aby zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczeństwo.

Dziś o godz. 13.00 rozpocznie się w pobliżu budynku Antypodkowy manifestacja w obronie tradycyjnych wartości, z kolei o godz. 14.00 zaplanowano rozpoczęcie I Płockiego Marszu Równości. Dodatkowo do płockiego Ratusza wpłynęły ostatnio zgłoszenia kilku innych zgromadzeń mniej więcej w tych samych godzinach, co oba wspomniane wydarzenia. Policja od rana przygotowuje się, aby zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczeństwo.

Oprócz dużych policyjnych samochodów, których jest bardzo dużo w pobliżu budynku Antypodkowy, ustawiono także samochód z armatką wodną. Kolejne wozy ustawiono w pobliżu ul. Królewieckiej czy na ul. Tumskiej. Przypomnijmy, że pierwsze zgromadzenie miało rozpocząć się w sobotę o godz. 11.00 na pl. Obrońców Warszawy. Policjanci zjawili się na miejscu, jednak jak się dowiedzieliśmy wydarzenie miało zostać odwołane. Kolejne zgłoszone do płockiego Ratusza zgromadzenia mają być w następujących miejscach:

- w godz. 13:00 - 15:00 na parkingu przed budynkiem Nowy Rynek 1,

- w godz. 13:00 - 15:00 na ul. Tumskiej 11 a, 

- w godz. 13:00 - 15:00 na ul. Tumskiej w rejonie skrzyżowania  z ul. Sienkiewicza,

- w godz. 14:00 - 16:00 na ul. Tumskiej 5 A,

- w godz. 14:00 - 16:00 na pl. Narutowicza przed budynkiem sądu.

[ZT]23126[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE