Reklama

Dziś festiwal. Na plaży praca wre [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Dziś festiwal. Na plaży praca wre [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już tylko kilka godzin pozostało do rozpoczęcia Festiwalu Młodych – Polska Copacabana. Plaża już gotowa na przyjęcie festiwalowiczów.

Już tylko kilka godzin pozostało do rozpoczęcia Festiwalu Młodych – Polska Copacabana. Plaża już gotowa na przyjęcie festiwalowiczów.

Na płockiej plaży wczesnym rankiem panował błogi spokój. Pilnuje go około 70 młodych osób z Patrolu Studnia, działającego na co dzień przy Diecezjalnym Duszpasterstwie Młodzieży Studnia i przy Fundacji Studnia. Jego członkowie czuwają nad bezpieczeństwem podczas spotkań organizowanych przez Studnię.

Młodzi ludzie związani z Patrolem pomagają nie tylko w zapewnieniu bezpieczeństwa, ale również w przygotowaniach do samego festiwalu. Na polu namiotowym, usytuowanym kilkaset metrów za główną festiwalową, od pewnego czasu królują właśnie „patrolowicze”.

Ruch w pobliżu plaży powinien zacząć się w piątkowe południe. Dokładnie o 12 swoją działalność rozpocznie bowiem festiwalowa recepcja. Już wtedy będzie można załatwić wszystkie formalności związane z uczestnictwem w imprezie, aby wieczorem móc spokojnie skupić się na tym, co najważniejsze.

Czyli Eucharystii, której przewodniczył będzie biskup radomski Henryk Tomasik. O muzyczną oprawę mszy świętej ma zadbać Propaganda Dei. Na 19 zaplanowana została kolacja, a godzinę później nastąpi oficjalne otwarcie Festiwalu Młodych. O 20.30 zespół Raz Dwa Trzy wystąpi wspólnie z Płocką Orkiestrą Symfoniczną. A na 22 przewidziany jest ostatni punkt pierwszego dnia Polskiej Copacabany – Wieczór Chwały.

Fot. Tomasz Paszkiewicz
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE