Reklama

Dziś Dzień bez samochodu. Zostawicie swoje auta w garażu?

Opublikowano:
Autor:

Dziś Dzień bez samochodu. Zostawicie swoje auta w garażu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czwartek 22 września to już tradycyjnie dzień, w którym kierowcy zachęcani są do pozostawienia auta w garażu. Wtedy zostaje im alternatywa: albo rower, albo autobus Komunikacji Miejskiej. Co wybierzecie?

Czwartek 22 września to już tradycyjnie dzień, w którym kierowcy zachęcani są do pozostawienia auta w garażu. Wtedy zostaje im alternatywa: albo rower, albo autobus Komunikacji Miejskiej. Co wybierzecie?

Jak już pisaliśmy, Płock po raz kolejny włącza się do akcji promującej alternatywne sposoby podróży i zachęca, by auto zostawić w garażu albo na parkingu, a zamiast tego spróbować choćby ten jeden raz w roku przesiąść się na rower albo do autobusu. Tradycyjnie na darmowy przejazd mogą liczyć ci, którzy w razie kontroli zamiast skasowanego biletu okażą dowód rejestracyjny samochodu.  Komunikacja Miejska kusi też płocczan bezpłatnymi przejazdami nowym autobusem, który aktualnie jest przez nią testowany. Akurat nim można się będzie przejechać jeszcze przez kilka dni - do 28 września.

[ZT]13348[/ZT]

Ale to nie wszystkie sposoby, które mają zachęcić nas do alternatywnych sposobów komunikacji. Druga propozycja na 22 września, służąca również temu, by trochę dopieścić tych, którzy na co dzień podróżują autobusami, jest taka: wszyscy, którzy w stacjonarnych punktach sprzedaży biletów kupią bilet 90-dniowy, otrzymają bonus w postaci bezpłatnego biletu na kolejne 30 dni. Promocja nazywa się „Dzień bez samochodu w Płocku”.

- To taki bonus dla stałych pasażerów – podkreślał prezes Komunikacji Miejskiej, Janusz Majchrzak.

Osoby niepełnoletnie mogę dodatkowy bilet 30-dniowy odebrać wyłącznie w towarzystwie opiekuna prawnego.   Punkty stacjonarne Komunikacji Miejskiej mieszczą się: przy ul. Przemysłowej 17 (czynny w godzinach 7.00 – 15.00) lub w Al. Jachowicza 42 (otwarty w godzinach 6.00 – 18.00). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE