Reklama

Dziś do wygrania rekordowe 600 mln zł w loterii EuroMillions

Opublikowano:
Autor:

Dziś do wygrania rekordowe 600 mln zł w loterii EuroMillions - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już dziś wieczorem odbędzie się rekordowe w tym roku losowanie największej europejskiej loterii- EuroMillions.

Już dziś wieczorem odbędzie się rekordowe w tym roku losowanie największej europejskiej loterii – EuroMillions.

Do wygrania będzie astronomiczna kwota wynosząca aż 600 milionów złotych. Przy takiej kumulacji, nasze rodzime Lotto jest bez szans..

Wygranie takiej kwoty, uplasowałoby nas w gronie 50 najbogatszych Polaków wg. Magazynu Forbes, a posiadanie tak dużej sumy w banku, dałoby nam ponad 2 miliony złotych miesięcznie samych odsetek. 

Czy gra w EuroMillions jest możliwa dla obywateli Polski?

Tak, od niedawna loteria EuroMillions jest również dostępna w Polsce, za pośrednictwem World Lottery Club – wiodącej Światowej platformy służącej do zawierania zakładów online. 

Cała strona, jak i obsługa klienta dostępne są w języku polskim, a tylko w tym roku, firma zanotowała już ponad 4 tysiące wygranych zakładów na terenie naszego kraju. 

Z okazji rekordowej kumulacji, World Lottery Club przygotowało dla naszych czytelników ekskluzywną promocję – każdy nowy gracz, który zdecyduje się zakupić chociaż 1 zakład na dzisiejsze losowanie 600 mln zł w EuroMillions – otrzyma jeden zakład zupełnie Gratis!
Dasz sobie szansę na zostanie Milionerem? 

18+. Oferta tylko dla nowych graczy.  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Polskim biurem obsługi klienta pod numerem tel: 0177869869 lub poprzez e-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE