Reklama

Dziś Bednarek dla Klaudii. Są cegiełki

Opublikowano:
Autor:

Dziś Bednarek dla Klaudii. Są cegiełki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy, że dziś wieczorem Kamil Bednarek zagra dla ciężko chorej Klaudusi Kamińskiej. Zostały jeszcze cegiełki na koncert.

Przypominamy, że dziś wieczorem Kamil Bednarek zagra dla ciężko chorej Klaudusi Kamińskiej. Zostały jeszcze cegiełki na koncert.

Jak już pisaliśmy, do grona artystów, którzy grają charytatywnie dla walczącej z nowotworem Klaudusi Kamińskiej, dołączył Kamil Bednarek. Dochód z dzisiejszego koncertu, który odbędzie się w Centrum Edukacji Grupa Orlen przy ul. Kobylińskiego 25 zasili konto dziewczynki, na którym gromadzone są środki na bardzo kosztowną operację we włoskiej klinice Gaslini w Genui. Cegiełki kosztują 200, 100 lub 50 zł.

Jak mówi Łukasz Pietrzak ze Stowarzyszenia Innovacja, które jest organizatorem koncertu, te najtańsze bilety już się wysprzedały, ale z puli 300 miejsc zostało trochę ponad 50 szt. cegiełek za 100 zł oraz 19 szt. za 200 zł. Można je kupować aż do 18.30, czyli do godziny rozpoczęcia koncertu. - Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem na koncie chorej dziewczynki pojawi się ponad 20 tysięcy złotych - szacują organizatorzy.

Zaplanowano też aukcję przedmiotów, m.in. koszulki Nafciarzy, piłki od Artura Siódmiaka czy zaproszenia na weekendowy pobyt w hotelu Kawallo dla dwóch osób.-  Perełką na aukcji będzie na pewno płyta winylowa z przebojem Kamila Bednarka Chwile jak te, której nie można kupić w żadnym sklepie - zachęcają organizatorzy.

Koncert odbędzie się 29 grudnia o godz. 18.30 w Centrum Edukacji Grupa Orlen przy ul. Kobylińskiego 25 w Płocku. Organizatorzy zapraszają fanów od godziny 17.30. Portal Płock jest patronem medialnym koncertu Bednarek dla Klaudii.

Cegiełki wstępu do nabycia oraz informacje o koncercie – Łukasz Pietrzak 606 770 607.

Przypominamy też, że cały czas można wpłacać pieniądze na leczenie dziewczynki i wysyłać SMS na specjalną linię udostępnioną przez Caritas. Wystarczy wysłać sms na numer 72052 o treści KLAUDIA (koszt to 2,46 zł z VAT).

Pieniądze dla Klaudii można wpłacać na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Bank BPH SA Oddział w Warszawie, 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615. Z dopiskiem "24641 Kamińska Klaudia - darowizna i pomoc na ochronę zdrowia".

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Co słychać u Klaudusiu, czyli wieści ze szpitala możecie śledzić na

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE