Reklama

Dziennikarze z odznaką od wicepremiera

Opublikowano:
Autor:

Dziennikarze z odznaką od wicepremiera  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czworo dziennikarzy z Płocka otrzymało od wicepremiera Janusza Piechocińskiego Odznaki Honorowe za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej.

Czworo dziennikarzy z Płocka otrzymało od wicepremiera Janusza Piechocińskiego Odznaki Honorowe za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej.

Nagrodą pochwalił się portal Petronews, którego redaktor naczelna Agnieszka Stachurska była jedną z czworga płockich dziennikarzy nagrodzonych za zasługi dla polskiej gospodarki. Choć portal o tym nie wspomina, odznaki honorowe w dowód uznania ministra gospodarki dostali również Tomasz Szatkowski z Tygodnika Płockiego, Sebastian Śmietanowski z TVP Info oraz Jan Bolesław Nycek.

Jak relacjonują służby prasowe resortu, uhonorowano w ten sposób 40 przedstawicieli mediów, którzy byli „szczególnie zaangażowani w opisywanie zagadnień związanych z gospodarką i promocją postaw przedsiębiorczych wśród lokalnych społeczności”.

Podczas konferencji w ministerstwie honory pełnił szef Polskiego Stronnictwa Ludowego Janusz Piechociński, wicepremier w rządzie Ewy Kopacz i minister gospodarki. Za relację video z konferencji (zamieszczoną na rządowej stronie) odpowiadały PSL Newsy, telewizja internetowa partii spod znaku zielonej koniczynki.

To jedno z nowszych polskich odznaczeń resortowych - rozporządzenie o ustanowieniu odznaki weszło w życie pod koniec ub. roku.  Nosi się ją po lewej stronie piersi, po orderach i odznaczeniach państwowych.

Fot. mg.gov.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE