Reklama

Dzień otwarty w Małolatku! [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Dzień otwarty w Małolatku! [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedszkole Niepubliczne Małolatek zaprosiło wszystkich na dzień otwarty, podczas którego można było dokładnie obejrzeć przedszkole, jak również poznać wszystkich, którzy wspólnie pracują na rozwój placówki. Nie zabrakło też licznych atrakcji dla maluchów i artystycznej oprawy.

Przedszkole Niepubliczne Małolatek zaprosiło wszystkich na dzień otwarty, podczas którego można było dokładnie obejrzeć przedszkole, jak również poznać wszystkich, którzy wspólnie pracują na rozwój placówki. Nie zabrakło też licznych atrakcji dla maluchów i artystycznej oprawy.

W sobotnie przedpołudnie rodzice z dziećmi mogli zaprezentować swoje umiejętności estradowe podczas 3 Edycji Festiwalu Piosenki Dziecka z Rodzicem, które nie obyły się bez wzruszeń, wesołego śmiechu i żartobliwej atmosfery. Dzieci pokazały również aktorskie zdolności w bajce „Czerwony Kapturek” i ruszyły do wesołej zabawy. A było co robić i gdzie poszaleć. Na środku słonecznego ogródka przedszkolnego stała dmuchana zjeżdżalnia, odbywały się zajęcia ruchowe z trenerami z Master Kids Płock, a w kąciku plastycznym powstawały niezapomniane dzieła artystyczne. Powyższą porcję rozrywki rozkrzyczana, wesoła gromadka w obmalowanych przez panie buziach, przerywała na (do wybaczenia tego dnia :) objadanie się watą cukrową, przegryzaną jakąś pożywniejszą przekąską. Poza świetnymi nastrojami dopisała szczęśliwie pogoda i frekwencja.

Przypomnijmy, iż Przedszkole Niepubliczne MałoLatek w Stróżewku zaczęło swoją działalność 1 października 2012r.  Jest to pierwsze przedszkole  artystyczno – literackie, którego ideą jest rozwój mowy i myślenia dziecka poprzez różnorodną, samodzielną oraz kierowaną przez odpowiednio przygotowaną kadrę działalność artystyczną. 

Nowo wybudowany obiekt położony jest poza Płockiem, ale blisko jego granic. Dzięki takiemu dzieci mogą swobodnie korzystać z uroków świeżego powietrza i mieć kontakt z naturą. Okolica jest cicha, spokojna i bezpieczna. Ponadto przy przedszkolu znajduje się duży i wygodny parking.  Na najmłodszych czekają słoneczne,  przestronne sale do zajęć i zabaw, bardzo dobrze wyposażone w kolorowe meble, zabawki i pomoce dydaktyczne, sale do pracy indywidualnej z dzieckiem, piękna jadalnia, sala widowiskowa i do zajęć sportowo- rekreacyjnych, oraz nowoczesna kuchnia, w której będą przygotowywane posiłki dostosowane do wymagań kulinarnych dzieci, także tych ze specjalnymi dietami.  

Przedszkole posiada dużą salę sportowo – widowiskową, dzieci mogą tam rozwijać sprawność fizyczną, doskonalić koordynację ruchową i wzrokową - ruchowo, korzystać z zajęć gimnastyki korekcyjnej. 

Do dyspozycji dzieci jest też duży, bezpieczny ogród przedszkolny z urządzeniami dostosowanymi do ich wieku i wzrostu, jest w nim miejsce do uprawy roślin  i prowadzenia przez dzieci obserwacji przyrodniczych. Tam również znajduje się miejsce pikników i spotkań rodzinnych na świeżym powietrzu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE