Reklama

Dzień dziecka z Portalem Płock trwa cały miesiąc!

Opublikowano:
Autor:

Dzień dziecka z Portalem Płock trwa cały miesiąc!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzień Dziecka w Portalu Płock trwa cały miesiąc. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodzianki dla naszych milusińskich. Mamy sporo nagród, więc warto startować. Do wygrania są: rowery, gitara, paczki z artykułami szkolnymi, vouchery na obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, karnety na jazdę konną w Stadzie Ogierów w Łącku.

Dzień Dziecka w Portalu Płock trwa cały miesiąc. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodzianki dla naszych milusińskich. Mamy sporo nagród, więc warto startować. Do wygrania są: rowery, gitara, paczki z artykułami szkolnymi, vouchery na obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, karnety na jazdę konną w Stadzie Ogierów w Łącku.

Zachęcamy do wspólnej zabawy. Przygotowywanie odpowiedzi konkursowych może być wspaniałą rozrywką. Poza tym nagrody umożliwią Wam wspólny, aktywny wypoczynek. Jesteście ciekawi szczegółów?  Dawajcie znać znajomym, każdy ma szansę wygrać. Konkursy kierujemy oczywiście do dzieci.

Pamiętajcie, żeby swoje prace podpisać imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu lub adresem email. Na prace czekamy do 30 czerwca. 

[KONKURS]514[/KONKURS]

[KONKURS]515[/KONKURS]

[KONKURS]519[/KONKURS]

[KONKURS]520[/KONKURS]

[KONKURS]521[/KONKURS]

[KONKURS]522[/KONKURS]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE