Reklama

Dzień Dawcy Szpiku. Szukają wolontariuszy

Opublikowano:
Autor:

Dzień Dawcy Szpiku. Szukają wolontariuszy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja DKMS wspólnie ze Szkołą Wyższą im. Pawła Włodkowica organizują akcję poszukiwawczą genetycznego bliźniaka dla osób chorych na białaczkę. Potrzebują wolontariuszy do pomocy.

Fundacja DKMS wspólnie ze Szkołą Wyższą im. Pawła Włodkowica organizują akcję poszukiwawczą genetycznego bliźniaka dla osób chorych na białaczkę. Potrzebują wolontariuszy do pomocy.

Dzień Dawcy Szpiku odbędzie się w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w sobotę, 16 kwietnia w godzinach 10.00 - 17.00. Jak to przy takich akcjach bywa, ktoś musi przeprowadzić wstępny wywiad z osobą, która się zgłosi, i pobrać wymaz z błony śluzowej z wewnętrznej strony paliczka. Zgłaszającemu zajmie to zaledwie chwilę, a może podarować komuś to, co najcenniejsze, życie. Wolontariusz będzie miał z podarowania siedmiu godzin swojego wolnego czasu satysfakcję, skoro każda z napotkanych osób lada moment może okazać się dawcą. Na koniec otrzyma również podziękowanie w formie zaświadczenia o udziale w przedsięwzięciu.

Organizatorzy proszą, aby zgłaszały się do nich wyłącznie osoby dorosłe. W tej sprawie należy kontaktować się z Kamilą Bielińską telefonicznie (dzwonimy pod numer: 24 366 41 35) lub mailowo ([email protected]).

Czytaj też:

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE