Reklama

Dzieci mają postulat do starszych. Powtykały w centrum tabliczki

Opublikowano:
Autor:

Dzieci mają postulat do starszych. Powtykały w centrum tabliczki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tabliczki są powtykane co kilka metrów na trawnikach w rejonie ul. Kolegialnej i Sieniewicza. Na każdej ten sam rysunek.

Tabliczki są powtykane co kilka metrów na trawnikach w rejonie ul. Kolegialnej i Sieniewicza. Na każdej ten sam rysunek.

„Trawniki dla dzieci, kupy do śmieci”, Radzio lat 6, "Gdy na spacerze pies nabrudzi, pan sprząta, nie marudzi" Ada lat 5, "Zabieraj to, co pies zostawił. Parę minut cię nie zbawi", tym razem w wykonaniu Kuby – obok pokolorowane rysunki sympatycznego psa załatwiającego swoje potrzeby fizjologiczne. W prawym rogu kartki drugi rysunek, są na nim ręce wyrzucające niewielki pakunek. Łatwo się domyślić, co to takiego. Tabliczki z takimi rysunkami przygotowały przedszkolaki. Były już takie akcje na Podolszycach, a we wtorek tabliczki można było zobaczyć w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 12. Ustawiono je obok parkingu przy Szkole Muzycznej, w przejściu z Kolegialnej w stronę ul. Sienkiewicza, przy skrzyżowaniu Sienkiewicza i Misjonarskiej. Akcję wprowadziła w mieście Straż Miejska. 

Tabliczki w pierwszej kolejności mają dostrzec właściciele czworonogów, których pupile zostawiają niezbyt estetyczne niespodzianki. Swoje psa wyprowadzą, ale już po nim nie posprzątają. W efekcie strach wejść na niektóre trawniki. W centrum między blokami wielokrotnie brakuje przestrzeni do zabawy. Wąski skrawek trawnika musi dzieciom wystarczyć, a tu może się przytrafić taka mina.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE