Reklama

Działki na Wzgórzu Tumskim idą pod młotek

Opublikowano:
Autor:

Działki na Wzgórzu Tumskim idą pod młotek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Działki, które wystawił na sprzedaż MZGM, są dwie - jedna w kształcie trapezu, druga - prostokąta, rozciąga się z nich widok na Wisłę. Cena wywoławcza to 635 tys. zł

Działki, które wystawił na sprzedaż MZGM, są dwie - jedna w kształcie trapezu, druga - prostokąta, rozciąga się z nich widok na Wisłę. Cena wywoławcza to 635 tys. zł

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS ogłosił aukcję na sprzedaż dwóch niezabudowanych działek przy Kazimierza Wielkiego, zaraz obok Spichlerza, w pobliżu starówki. Kiedyś w tym miejscu istniały kamienice, zburzono je wiele lat temu. Od tego czasu działki stoją puste.

Działki są podobnej wielkości - jedna liczy 714 m kw., druga - 823 m kw., znajdują się na terenie o wiodącej funkcji administracyjno-usługowej i towarzyszącej funkcji mieszkalnej, nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Lokalizacji nie trzeba zachwalać - ładniejszych terenów na spacerki niż Wzgórze Tumskie, z którego rozciąga się widok na Wisłę, w Płocku chyba nie ma.

- Cena wywoławcza działek wynosi 635 tys. zł netto - informuje spółka. - Postąpienie minimalne to 10 tys. zł liczone w cenie netto. Do ceny sprzedaży zostanie doliczony podatek VAT w stawce 23 proc.

Co ważne - nie można kupić tylko jednej działki - wystawiono je na sprzedaż obie, łącznie. Aukcja odbędzie się 21 października o godz. 10.00.

O szczegółach aukcji czytaj na stronie MZGM>>

Fot. Działki na sprzedaż: działka nr ewidencyjny 469/4 o powierzchni 714,00 m2 oraz działka nr ewidencyjny 470/6 o powierzchni 823,00 m2. fot. MZGM


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE