Reklama

Działa strona strefy płatnego parkowania

Opublikowano:
Autor:

Działa strona strefy płatnego parkowania  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uruchomiono już stronę internetową strefy płatnego parkowania. Jakie informacje dzięki niej znajdziemy?

Uruchomiono już stronę internetową strefy płatnego parkowania. Jakie informacje dzięki niej znajdziemy?

Strefa płatnego parkowania zacznie w Płocku funkcjonować od 1 sierpnia. To szereg zmian, do których trzeba się przygotować. Dlatego od 18 lipca zacznie działać biuro SPP przy ul. Kolegialnej 3. Pod numerem telefonu: 24 367 45 45 można uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Działa już także strona internetowa:  http://spp.kmplock.eu - Na stronie jest m. in. mapa strefy z podziałem na podstrefy, umieszczony został wykaz dróg publicznych objętych SPP, informacje na temat cen i czasu parkowania, abonamentów, a także regulamin SPP – zachęcają do zajrzenia na nią urzędnicy.

Na stronie Komunikacji Miejskiej pojawi się baner przekierowujący na odpowiednią stronę. Ewentualnie można skorzystać z zakładki „Urząd na skróty”.

Przypomnijmy: za parkowanie w SPP mieszkańcy zapłacą 30 zł rocznie za pierwszy samochód, 100 zł miesięcznie za drugi. Opłata za trzecie auto będzie naliczana już na ogólnych zasadach.

Trzeba też pamiętać, że SPP podzielona jest na cztery podstrefy. Wspomniane opłaty dotyczą podstref, mieszkańcy SPP nie będą mogli wykorzystywać wszystkich parkingów SPP swobodnie, a jedynie zaparkować w pobliżu własnego domu. Dla przykładu: mieszkaniec Sienkiewicza, korzystając z abonamentu będzie mógł zaparkować między tą ulicą, a aleją Jachowicza. Za postój przy np. Kościuszki, czy Kolegialnej będzie musiał zapłacić.

Oczywiście mieszkańcy starówki i centrum bezpłatnie zaparkują na własnych, prywatnych terenach. SPP dotyczy tylko dróg publicznych.

Czytaj też: 

Fot. Screen ze strony SPP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE