Reklama

Dwie ulice do remontu. Ogłoszono przetarg

Opublikowano:
Autor:

Dwie ulice do remontu. Ogłoszono przetarg  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozbudowa drogi, budowa kanalizacji deszczowej czy wymiana oświetlenia - takie zadania zostaną postawione przed wykonawcą, który wygra w przetargu na rozbudowę ulic Kolejowej i Krakówka. Prace mają zakończyć się w czerwcu 2020 roku.

Rozbudowa drogi, budowa kanalizacji deszczowej czy wymiana oświetlenia - takie zadania zostaną postawione przed wykonawcą, który wygra w przetargu na rozbudowę ulic Kolejowej i Krakówka. Prace mają zakończyć się w czerwcu 2020 roku. 

Stan dróg na Radziwiu to jedna z największych bolączek osiedla, o czym mieszkańcy często przypominają prezydentowi Nowakowskiemu. 

[ZT]21830[/ZT]

Miejski Zarząd Dróg ogłosił przetarg na zadanie "Rozbudowa i przebudowa dróg na osiedlu Radziwie w Płocku” – ul. Kolejowa i ul. Krakówka. Przez najbliższe dwa tygodnie chętni do wykonania prac mogą składać oferty w siedzibie MZD. Wykonawca zostanie wyłoniony na podstawie dwóch kryteriów: 60% cena, a 40% gwarancja (minimum 60, maksymalnie 72 miesiące). 

Co zostanie zrobione? Ul. Kolejowa  zostanie wyremontowana, od skrzyżowania z ul. Zieloną w kierunku wyjazdu z miasta. Chodzi o ponad kilometrowy odcinek. Oprócz ulicy wyremontowane zostaną także pobocza, na części wybudowana będzie też kanalizacja deszczowa, usunięte zostaną kolizje teletechniczne. 

W przypadku ul. Krakówka wymienione zostanie oświetlenie, kanalizacja deszczowa, przebudowany będzie istniejący rów melioracyjny (fragment zostanie też zlikwidowany). Przewidziano też budowę zbiornika retencyjnego z ogrodzeniem. 

Prace mają zakończyć się do 30 czerwca 2020 roku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE