Reklama

Dwie rezygnacje po odwołaniu wiceprezesa

Opublikowano:
Autor:

Dwie rezygnacje po odwołaniu wiceprezesa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po zmianie na stanowisku wiceszefa piłkarskiej Wisły Płock z dalszego finansowania klubu wycofał się jeden ze sponsorów. Ze swojej funkcji zrezygnował też prezes Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisły Płock.

Po zmianie na stanowisku  wiceszefa piłkarskiej Wisły Płock z dalszego finansowania klubu wycofał się jeden ze sponsorów. Ze swojej funkcji zrezygnował też prezes Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisły Płock.

Na echa decyzji o odwołaniu Grzegorza Kępińskiego i powołaniu na jego miejsce Tomasza Marca, dotychczasowego dyrektora marketingu w spółce, nie trzeba było długo czekać. Już nazajutrz jeden ze sponsorów, Trans-Sprzęt, przesłał do naszej redakcji oświadczenie, w którym poinformował nas o rezygnacji z dalszego finansowania klubu.

Powodem - nie ukrywa sponsor - jest zmiana w fotelu wiceprezesa. - W związku z nagłą i niezrozumiałą decyzją właściciela w sprawie zmian w składzie zarządu Wisła Płock i odwołania z funkcji wiceprezesa zarządu pana Grzegorza Kępińskiego władze partnera Wisły Płock S.A. - Firmy Trans-Sprzęt postanowiły zaprzestać z dniem 4 września dalszego finansowania zawodowej drużyny piłki nożnej Wisły Płock S.A. - powiadomił Trans-Sprzęt Bożena Owsik. - Partner wyraża ubolewanie, a wręcz zażenowanie sytuacją, w które z przyczyn absolutnie niezrozumiałych z kierownictwa klubu została odwołana osoba odpowiedzialna za największe od 2006 roku sukcesy sportowe.

Dla osób związanych z klubem i znających zakulisowe rozstrzygnięcia ta decyzja nie jest zaskoczeniem. Od dawna mówiło się, że zmiana wiceprezesa pociągnie za sobą właśnie takie skutki.

Trans-Sprzęt był sponsorem Wisły od 2012 roku.

Po zmianie w fotelu wiceprezesa z szefowania Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisły Płock zrezygnował również Mariusz Kaliwoda. Z naszych informacji wynika, że i  on był przeciwny zmianom na stanowisku wiceszeszefa spółki.

Fot. Michał Łada

Informację o powołaniu Tomasza Marca na wiceprezesa klubu podaliśmy w czwartek wieczorem, czytaj:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE