Reklama

Dwie fatalne ulice do remontu. Za 3,6 mln

Opublikowano:
Autor:

Dwie fatalne ulice do remontu. Za 3,6 mln  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lada chwila ma się rozpocząć remont dwóch płockich ulic - Szpitalnej na Winiarach i Kutnowskiej na osiedlu Góry. Prace pochłoną ponad 3,6 mln zł.

Lada chwila ma się rozpocząć remont dwóch płockich ulic - Szpitalnej na Winiarach i Kutnowskiej na osiedlu Góry. Prace pochłoną ponad 3,6 mln zł.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, obie ulice mają być jak nowe do końca listopada. W piątek Miejski Zarząd Dróg przekazał wykonawcy - firmie Darbud Dariusz Jarzyński z Białej koło Płocka plac budowy, roboty mają ruszyć lada dzień, a wraz z nimi - utrudnienia.

Remont Szpitalnej obejmuje ok. 1,5-kilometrowy odcinek drogi nr 562 - zostanie tam wymieniona nawierzchnia jezdni, będzie też nowe oznakowanie, natomiast prace na Kutnowskiej to poza remontem nawierzchni ok. 700 mb ulicy na odcinku od ul. Gajowej w stronę ronda, również budowa ścieżki rowerowej i chodnika dla pieszych.

Remont obu ulic będzie kosztował ponad 3,6 mln zł, z czego nieco ponad połowa (1,8 mln zł) to środki rezerwy subwencji ogólnej.

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE