Reklama

Dwa wypadki. Auta zderzyły się z traktorem i motocyklem

Opublikowano:
Autor:

Dwa wypadki. Auta zderzyły się z traktorem i motocyklem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mimo bardzo dobrych warunków na drodze miniony weekend był bardzo niespokojny. Doszło do dwóch poważnych wypadków i aż 33 kolizji.

Mimo bardzo dobrych warunków na drodze miniony weekend był bardzo niespokojny. Doszło do dwóch poważnych wypadków i aż 33 kolizji.

Podsumowanie minionego weekendu przedstawił rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło wczoraj, w niedzielę, na rondzie Lajourdie na Radziwiu. Około 20.00 zdarzyły się tam motocykl i samochód osobowy. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na następujący przebieg zdarzenia: motocyklista jadący Kolejową w kierunku centrum uderzył w lewy bok znajdującej się na rondzie hondy, która skręcała w lewo, w kierunku Włocławka.

- W wyniku zdarzenia kierujący i pasażer motocykla doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Z naszych informacji wynika, że obrażenia pasażera były poważne - informuje rzecznik płockiej policji.

Do wypadku doszło również w miejscowości Psary w gminie Drobin. Policjanci wstępnie ustali, że kierująca mercedesem podczas wyprzedzania zderzyła się z ciągnikiem rolniczym. Kobieta doznała i została przewieziona do szpitala. Policjanci nie maja informacji, by obrażenia zagrażały jej życiu.

Przez weekend nie brakowało też mniej groźnych zdarzeń drogowych. Policjanci odnotowali łącznie aż 33 kolizje - 23 w Płocku i 10 w powiecie. Zatrzymano również sześciu nietrzeźwych kierowców - dwóch w mieście i czterech w powiecie.

Po raz kolejny potwierdza się, że doskonałe warunki do jazdy nie przekładają się niestety na bezpieczeństwo na drodze. Najwyraźniej jest odwrotnie - im ładniejsza pogoda, tym mniej skoncentrowani na jeździe są kierowcy i tym łatwiej o wypadek czy stłuczkę. Dlatego za płocką policją apelujemy, by w każdych warunkach zachowywać szczególną ostrożność!

[ALERT]1474270980409[/ALERT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE