Reklama

Dwa szkolenia - o podatkach i odpadach

Opublikowano:
Autor:

Dwa szkolenia - o podatkach i odpadach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na dwa interesujące szkolenie. Pierwsze dotyczy nowych sposobów rozliczania ze skarbówką, drugie, pięciodniowe - opłat za gospodarowanie odpadami. Oba spotkania są bezpłatne.

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na dwa interesujące szkolenie. Pierwsze dotyczy nowych sposobów rozliczania ze skarbówką, drugie, pięciodniowe - opłat za gospodarowanie odpadami. Oba spotkania są bezpłatne.

Pierwsze ze spotkań będzie poświęcone nowym obowiązkom płatnika związanym z koniecznością składania dokumentów do Urzędu Skarbowego drogą elektroniczną  i zostało przygotowane we współpracy z płocką skarbówką - na pytania w charakterze eksperta odpowie Grzegorz Doliwa, kierownik działu postępowań podatkowych w płockim US.

 - Zapraszamy zarówno właścicieli, jak i pracowników działów rachunkowych i księgowych, przedsiębiorstw zrzeszonych w IGRP - zachęcają organizatorzy. Spotkanie odbędzie się w przyszły czwartek, 22 stycznia o godz. 9.00 w  sali konferencyjnej przy ul. Misjonarskiej 22 w Płocku. Spotkanie jest bezpłatne, a zapisywać można się w Izbie do 20 stycznia.

Kolejne szkolenie, tym razem z innej tematyki, zaplanowano w lutym. Potrwa ono aż pięć dni i będzie dotyczyło opłat za sprawozdawczość w zakresie korzystania ze środowiska i gospodarowania odpadami. Do udziału w lutowych warsztatach zaproszone są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (minimum 2 osoby) działające  w branży budowlanej oraz przetwórstwa przemysłowego.  Pięciodniowe szkolenie zaplanowano w dniach: 9-11 lutego oraz 16-17 lutego w godzinach  8.00-16.00. Szkolenie jest bezpłatne, można zapisywać się do 23 stycznia.

Szczegóły dotyczące szkolenia o gospodarowaniu odpadami

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE