Reklama

Dwa pytania w sprawie stadionu od prezydenta do prezesa Orlenu

Opublikowano:
Autor:

Dwa pytania w sprawie stadionu od prezydenta do prezesa Orlenu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Znany ze swojej sympatii do klubu Wisła Płock radny Michał Sosnowski przypomniał na sesji temat związany z przyszłym stadionem dla piłkarzy przy ul. Łukasiewicza. Upomniał się o przedstawienie harmonogramu niezbędnych działań.

Znany ze swojej sympatii do klubu Wisła Płock radny Michał Sosnowski przypomniał na sesji temat związany z przyszłym stadionem dla piłkarzy przy ul. Łukasiewicza. Upomniał się o przedstawienie harmonogramu niezbędnych działań. 

Radny z klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego pytał również prezydenta Płocka o montaż finansowy, zwłaszcza w kontekście przyznanych niedawno środków na modernizację stadionu im. Kazimierza Górskiego. 

[ZT]15227[/ZT]

Jest szansa na to, że taki harmonogram działań zostanie przedstawiony na kolejnej sesji, o czym informował prezydent Andrzej Nowakowski. 

- Zwróciliśmy się z dwoma pismami do prezesa Orlenu. W jednym zaprosiliśmy do współpracy w finansowaniu, natomiast w drugim pytaliśmy o możliwość przekazania stadionu i wszystkich naniesień spółce MOSiR. Stadion otrzymaliśmy w formie darowizny, potrzebujemy jednak zgody tego, kto tę darowiznę nam przekazał – tłumaczył miejski włodarz, stąd to pismo do Orlenu. - Liczymy, że w obu przypadkach odpowiedzi okażą się pozytywne. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE