Reklama

Duże zamówienie. Szansa dla branży gastronomicznej z Płocka

Opublikowano:
Autor:

Duże zamówienie. Szansa dla branży gastronomicznej z Płocka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Centrum Edukacji Grupa Orlen zaprasza płockie firmy cateringowe oraz restauracje do złożenia oferty na przygotowanie posiłku wigilijnego z dowozem w Płocku w dniach 23-23 grudnia. 

Centrum Edukacji Grupa Orlen zaprasza płockie firmy cateringowe oraz restauracje do złożenia oferty na przygotowanie posiłku wigilijnego z dowozem w Płocku w dniach 23-23 grudnia. 

To szansa dla restauratorów, którzy odczuwają skutki pandemii i obostrzenia w działalności. Oferta, związana ze świętami Bożego Narodzenia, skierowana jest wyłącznie do producentów, przedstawicieli gastronomii, nie do pośredników. 

Zamawiający planuje, że w jednej paczce znajdzie się m.in. opłatek, barszcz czerwony z pasztecikami, ryba smażona, pierogi z kapustą i grzybami, kapusta wigilijna ryba po grecku, sałatka jarzynowa, śledź w oleju lub śmietanie, makowiec, sernik, schab pieczony ze śliwką, pasztet, karkówka (w większości po 200-300 g).

Każde danie powinno być szczelnie zapakowane, np. przy użyciu zgrzewarki, z oznaczeniem daty przydatności do spożycia, składu, alergenów. Dania trzeba będzie dostarczyć we wskazane przez Centrum Edukacji miejsca na terenie Płocka, pod drzwi domu lub mieszkania. Całość będzie pakowana w torby papierowe przekazane przez Centrum Edukacji. Oczywiście posiłki muszą być dostarczane z zachowaniem wszelkich zasad epidemicznych – rękawiczki jednorazowe, maseczka jednorazowa, przyłbica. 

Czasu jest niewiele, bo zainteresowani mogą składać oferty na adres mailowy agnieszka.topa@centrumedukacji.pl? wraz z KRS/wpis do EDG do 24 listopada do godz. 12. Pytania można kierować pod wskazany adres lub agnieszka.kwiatkowska@centrumedukacji.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE