Reklama

Drogowcy znów zamknęli skrzyżowanie

Opublikowano:
Autor:

Drogowcy znów zamknęli skrzyżowanie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do poniedziałku rano znów nie można przejechać przez skrzyżowanie Jana Pawła II i Czwartaków przy galerii Wisła, na którym powstaje rondo. Kierowcy muszą wybierać inną drogę, objazdów muszą spodziewać się też pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej

Do poniedziałku rano znów nie można przejechać przez skrzyżowanie Jana Pawła II i Czwartaków przy galerii Wisła, na którym powstaje rondo. Kierowcy muszą wybierać inną drogę, objazdów muszą spodziewać się też pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej.

Przed chwilą drogowcy ponownie zamknęli przebudowywane w rondo skrzyżowanie na Podolszycach Południe. Skrzyżowanie będzie przejezdne od poniedziałku od godz. 4.00 rano.

Przez ten czas kierowcy muszą wybierać inną drogę, objazdów muszą spodziewać się też pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej. Jak informuje rzeczniczka KM, Anna Kicińska, na czas przebudowy od piątku 31 maja od około godz. 10 rano do niedzieli 2 czerwca do końca kursowania autobusów linii nocnej N1 (nad ranem 3 czerwca) autobusy linii 2, 3, 12, 14, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 35 i N1 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

W czasie objazdów autobusy linii 3, 20, 26 i N1 ominą przystanek Czwartaków (w obydwu kierunkach – przystanek Czwartaków nie będzie obsługiwany), autobusy linii 14, 19, 24 i 35 (na kursach do/z Podolszyc) zakończą i rozpoczną trasę na przystanku Sikorskiego (nie dojadą do pętli Podolszyce), autobusy linii 2 zakończą i rozpoczną trasę na przystanku Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej) – nie dojadą do przystanku Czwartaków i pętli Podolszyce. Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 nie wjadą w al. Jana Pawła II. Dojazd do pętli Podolszyce możliwy będzie tylko autobusami linii 20, 22, 26, 33 i N1.

Z powodu objazdów na wszystkich liniach może dochodzić do opóźnień w kursowaniu.

Zmiana obsługi przystanków:

- Czwartaków – w czasie objazdu przystanek nie będzie obsługiwany;

- Podolszyce – przystanek nie będzie obsługiwany autobusami linii 2, 3, 12, 14, 19, 24, 25, 27, 28, 30 i 35; autobusy linii N1 w stronę Borowiczek odjeżdżać będą z przystanku po przeciwnej stronie ulicy (na przyst. początkowym linii 22, 26 itd.);

- Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego – przystanki nie będą obsługiwane autobusami linii 12, 25, 27, 28 i 30.

Pozostałe przystanki obsługiwane będą bez zmian.

W związku z objazdami może dochodzić do opóźnień autobusów - W przypadku wystąpienia utrudnień w miejscu przebudowy objazd może zostać wprowadzony nawet kilka godzin wcześniej - zapowiada Anna Kicińska.

Fot. MZD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE