Reklama

Drogowcy pracują, fotoradar również

Opublikowano:
Autor:

Drogowcy pracują, fotoradar również - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek 4 marca kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu w miejscach, gdzie prowadzone będą prace przy przebudowie skrzyżowań i remontach chodników oraz w miejscach, gdzie pojawi się recykler. Na płockie ulice po przerwach związanych z nieprzychylną aurą wrócił fotoradar straży miejskiej.

W poniedziałek 4 marca kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu w miejscach, gdzie prowadzone będą prace przy przebudowie skrzyżowań i remontach chodników oraz w miejscach, gdzie pojawi się recykler. Na płockie ulice po przerwach związanych z nieprzychylną aurą wrócił fotoradar straży miejskiej.

Miejski Zarząd Dróg poinformował, że w poniedziałek 4 marca należy spodziewać się utrudnień związanych z przebudową następujących skrzyżowań: Wyszogrodzka/Armii Krajowej/Jana Pawła II, oraz Jana Pawła II/Czwartaków. MZD ostrzega, że na skrzyżowaniu Armii Krajowej z ulicami Sikorskiego i Batalionu Parasol wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu.

Kierowcy szczególną ostrożność powinni zachować również na ulicach Małej, gdzie budowany jest chodnik, Grabówce, przy której powstaje ścieżka rowerowa oraz na Ostatniej, gdzie rozbierany będzie chodnik.

Ekipa dysponująca recyklerem będzie uzupełniać ubytki w jezdniach przy ulicach: Parowej, Szpitalnej, Kobylińskiego, Jachowicza, Piłsudskiego, Armii Krajowej i Czwartaków.

Rzeczniczka straży miejskiej Jolanta Głowacka poinformowała, że w poniedziałek 4 marca fotoradar będzie pracował przy ulicach: Korczaka, Kochanowskiego, Mickiewicza i Grabówce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE