Reklama

Drogi w mieście. Pługosolarki okrążyły Płock

Opublikowano:
Autor:

Drogi w mieście. Pługosolarki okrążyły Płock - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie będą prowadzone roboty drogowe.

Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie będą prowadzone roboty drogowe.

Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, dziś, we wtorek, strażnicy z fotoradarem ustawią się na ulicach:

- Szpitalna,
- Kobylińskiego,
- Krakówka,
- Góry.

Miejski Zarząd Dróg informuje z kolei, gdzie dziś będą prowadzone roboty drogowe oraz jakie czynności wykonali drogowcy w ramach akcji Zima. Poza trwającymi robotami, czyli m.in. budową wiaduktu, remontem Zglenickiego, Szpitalnej i Kutnowskiej oraz montażem nowego oświetlenia wzdłuż Łukasiewicza, ekipy zajmujące się bieżącą naprawą dróg i chodników spotkamy na ulicy Dobrzykowskiej.

Służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg zapewniają, że są w pełnej gotowości i w razie potrzeby - interweniują. Byli potrzebni dziś w nocy. - W związku z występowaniem zjawiska gołoledzi służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg dokonały w nocy z 9/10 grudnia dwóch interwencyjnych objazdów miasta z wykorzystaniem pługosolarek w rejonie mostów, wiaduktów, podjazdów i zjazdów oraz głównych ciągów komunikacyjnych - informuje Ratusz.

Remont Szpitalnej dobiega końca, fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE