Reklama

Drogeria Rossmann niebawem wyprowadzi się z ulicy Tumskiej?

Opublikowano:
Autor:

Drogeria Rossmann niebawem wyprowadzi się z ulicy Tumskiej? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakupy w drogerii na ul. Tumskiej 11 można było zrobić od wielu lat. Wciąż jeszcze można. Z jednej stron pojawiła się w mediach społecznościowych informacja, że tylko do czasu, zaś z drugiej można już zobaczyć szyld drogerii w zupełnie innym miejscu.

Zakupy w drogerii na ul. Tumskiej 11 można było zrobić od wielu lat. Wciąż jeszcze można. Z jednej stron pojawiła się w mediach społecznościowych informacja, że tylko do czasu, zaś z drugiej można już zobaczyć szyld drogerii w zupełnie innym miejscu.

Znajomy szyld drogerii Rossmann wkrótce zniknie z budynku na ul. Tumskiej i od 1 marca już nie zrobimy zakupów? Właśnie taka wiadomość rozprzestrzenia się na Facebooku. Biuro prasowe drogerii oficjalnie informacji nam nie potwierdziło, podobnie jak dalszych losów drogerii przy Kobylińskiego. Aczkolwiek proszą o ponowny kontakt ok. 8-9 marca.

- Na razie w tej sprawie nie udzielamy jeszcze informacji - odpowiedziała Agata Nowakowska, rzecznik prasowy drogerii Rossmann.

Jak dowiedzieliśmy się wcześniej w mediach społecznościowych, a potwierdziła nam to zresztą w tym tygodniu jedna z pracownic drogerii, Rossmann planuje urządzenie sklepu całkiem niedaleko od starej lokalizacji - w TSS (Nowy Rynek 5), gdzie mają mieć większą przestrzeń ekspozycyjną na towary. Wisi już tam nawet szyld (na oknach lokalu, w którym niegdyś była drogeria Natura).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE