Reklama

Dramat dwuletniego Szymona. Kto pobił chłopca?

Opublikowano:
Autor:

Dramat dwuletniego Szymona. Kto pobił chłopca? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koszmar 2-letniego Szymona trwał, aż w końcu chłopiec trafił do szpitala ze śladami pobicia. Kto odpowiada za obrażenia dziecka i dlaczego służby nie zareagowały wcześniej? Sprawą zajęli się reporterzy programu "Alarm!".

Koszmar 2-letniego Szymona trwał, aż w końcu chłopiec trafił do szpitala ze śladami pobicia. Kto odpowiada za obrażenia dziecka i dlaczego służby nie zareagowały wcześniej? Sprawą zajęli się reporterzy programu "Alarm!".

Rany na ciele syna zobaczył ojciec Szymona, który zabierał go na widzenie. Chłopiec trafił do szpitala na Winiarach wieczorem, w czwartek 28 marca. Lekarze od razu podejrzewali, że urazy na ciele chłopca to ślady pobicia. 

[ZT]21951[/ZT]

Sprawą zajęli się reporterzy programu "Alarm!". Jak mówi w materiale Norbert Pęcherzewski, prokurator rejonowy, konkubentowi matki postawione zostały zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego nad matką oraz fizycznego znęcania się nad 2-letnim dzieckiem. Mężczyzna nie przyznał się do winy, przebywa w areszcie. 

Sprawa nie jest jednak jednoznaczna, bo reporterka dotarła do sąsiadów Anny I. Twierdzą oni, że to kobieta znęcała się nad dziećmi. Niczego niepokojącego nie stwierdzili jednak pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz policjanci, którzy przez ostatni rok sześciokrotnie interweniowali w tym domu. 

Cały materiał można zobaczyć tutaj

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE