Reklama

Dowiedz się, jak masz chronić środowisko

Opublikowano:
Autor:

Dowiedz się, jak masz chronić środowisko - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Właściciele firm, osoby zarządzające działami ochrony środowiska oraz specjaliści tej dziedziny mogą wziąć udział w szkoleniu „Ochrona Środowiska w teorii i praktyce”.

Właściciele firm, osoby zarządzające działami ochrony środowiska oraz specjaliści tej dziedziny mogą wziąć udział w szkoleniu „Ochrona Środowiska w teorii i praktyce”.

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego, która jest organizatorem szkolenia, zaprosiła do jego poprowadzenia doświadczonych trenerów i pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

W trakcie trwających dni zajęć połączonych z warsztatami zaprezentują oni między innymi informacje dotyczące zmian w tym zakresie wprowadzonych ostatnio przez ustawodawcę oraz obowiązującą sprawozdawczość. Organizatorzy zapewniają, że postarają się tak zaprezentować cały materiał, aby firmy, których przedstawiciele wezmą udział w szkoleniu, bez problemów mogły sprostać wymogom legislacji.

– Każde przedsiębiorstwo jest zobowiązane do prowadzenia właściwej gospodarki odpadami. Odpowiednie zagospodarowanie i ewidencja odpadów czy też uiszczanie opłaty produktowej i depozytowej to tylko niektóre z wymogów – tłumaczy Monika Pankowska z IGRP. – Ciągłe zmiany prawne powodują, że zarówno na wytwórcę, jak i odbiorcę odpadów nakładane są nowe obowiązki.


Szkolenie odbędzie się 3-4 października w płockim Hotelu Czardasz przy ulicy Dobrzyńskiej 62. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zgłoszenia przyjmowane są tylko do 27 września.
Szczegółowych informacji udzielają Monika Pankowska ( Izba Gospodarcza Regionu Płockiego, tel. 24 364 99 89, mail biuro@igrp.com.pl) oraz Ada Kutyło-Bromka (EKO-STREFA sp. z o.o., tel. 692 493 411; mail biuro@eko-strefa-plock.pl). Koszt szkolenia to 700 zł + VAT.

Fot. IGRP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE