Reklama

Dom Technika czeka na niepełnosprawnych

Opublikowano:
Autor:

Dom Technika czeka na niepełnosprawnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Konkursy, piknik integracyjny i recital finalistki Patrycji Malinowskiej – to wszystko już jutro w Domu Technika.

Konkursy, piknik integracyjny i recital finalistki Patrycji Malinowskiej – to wszystko już jutro w Domu Technika.

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych to impreza, która przygotowana jest przede wszystkim dla ludzi z różnego typu dysfunkcjami. W środę 11 września od 9 do 15 w Domu Technika na niepełnosprawnych czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Zdecydowanie najważniejsze będą jednak odbywające się już po raz siódmy Płockie Targi Pracy Osób Niepełnosprawnych. Pojawią się na nich firmy, które chcą zatrudniać pracowników niepełnosprawnych, a także stowarzyszenia, fundacje, urzędy pracy oraz instytucje zajmujące się na co dzień wsparciem tej grupy osób.

Wiele dziać się będzie w trakcie pikniku integracyjnego, na który przygotowane zostały konkursy z nagrodami, spektakl w wykonaniu niepełnosprawnych aktorów, występ finalistki Must Be The Music Patrycji Malinowskiej i koncert zespołu Master.

Uczestnicy Dnia Integracji i Aktywności będą mogli wziąć udział w warsztatach: robienia biżuterii, rzeźbiarskich, robienia ozdób z filcu, makijażu, artystycznego zdobienia przedmiotów, robienia witraży, artystycznego wycinania w owocach i warzywach, robienia biżuterii plecionej oraz fotograficznych.

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się 11 września 2013 roku w godz. 10-15 w Domu Technika w Płocku przy ul. Kazimierza Wielkiego 41, organizują: płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Powiatowy i Miejski Urząd Pracy w Płocku, Urząd Miasta Płocka, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej" w Nowym Miszewie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku. Jednym z patronów medialnych tego wydarzenia jest Portal Płock.

Fot. Archiwum organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE